Bilgi, her işin ve genel olarak hayatın temelidir. Bu nedenle müşterilerimizin gizliliğini çok ciddiye alıyoruz.

SendPulse olarak müşterilerimizin güvenine büyük değer veriyor ve şirketinizin hassas verilerini en az kendi verilerimiz kadar özenle korumaya çalışıyoruz. Ekibimiz, verilerinizi olası çevrimiçi tehditler karşısında güvende tutmak ve kişisel bilgilerinizin güvende kaldığından emin olmanızı sağlamak için koruma özelliklerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyor.

Güvenlik programımız tamamen açık kaynaklıdır, böylece nasıl çalıştığını anlayabilir ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Başlıca güvenlik uygulamalarımız

Güncel hesap koruma mekanizmalarının uygulanması

İki faktörlü kimlik doğrulama

Kişisel bilgi güvenliğiniz, hesabınızın profesyonel bilgisayar korsanlarının saldırılarına karşı ne kadar savunmasız olduğuna bağlıdır. Şifreler sıklıkla ele geçirilebildiğinden, iki aşamalı kullanıcı doğrulamasını uygulamaya koyduk. Hesabınıza erişirken kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenin yanı sıra, e-posta ile alabileceğiniz tek seferlik bir kodu da girmeniz gerekecektir.

İki faktörlü kimlik doğrulama yöntemi, bir e-posta göndererek hesabınıza olası bir saldırı girişimi ve yetkisiz erişim konusunda sizi uyarabilir.

IP adresi erişim kısıtlamaları

Bu özellik, özellikle sadece statik IP adresli iş veya ev bilgisayarları kullanıyorsanız hesabınızı koruyacaktır. Her yetkilendirmeden sonra, oturum açma zamanı ve IP adresi ayrıntılarını içeren bir e-posta alacaksınız. Üçüncü tarafların yerel ağınıza erişimi olmadan hesabınıza giriş yapmaya çalışması durumunda verilerinizin korunmasına yardımcı olacaktır.

SMTP e-posta gönderme sınırları

SMTP sunucularının birincil amacı e-posta göndermek, almak ve iletmektir. SMTP'yi kullanarak her yerden otomatik ve işlemsel e-postalar gönderebilirsiniz.

SMTP şifresinin kaybedilmesi veya çalınması durumunda sizin adınıza yetkisiz e-posta gönderilmesini önlemek için, gönderen IP adresi sınırlamaları getirdik.

reCAPTCHA mekanizmaları

Esasen bu, otomatik web sitesi erişimini tespit etmek ve bot saldırılarını önlemek için kullanılan bir bot koruma yöntemidir.

Kullanıcıların eylemleri şüpheli göründüğünde, bir görüntü tanıma testine girmeleri veya yalnızca insanların tanımlayabileceği belirli bir harf ve sayı kombinasyonunu girmeleri istenir.

Şüpheli giriş uyarıları

Bu güvenlik prosedürü, hesabınızın genel güvenliğini artırmaya yardımcı olacaktır. Giriş otomatik olarak engellenecek ve şüpheli bir cihaz veya tarayıcıdan giriş denemesi yapıldığında size bildirilecektir.

Güvenlik açığı yönetimi

Maksimum güvenlik ve gizlilik sağlamak için sürekli çalışıyoruz. Potansiyel platform güvenlik açıklarını azaltmak için otomatik ve manuel düzeltme süreçleri uyguluyoruz. Bu amaçla, hizmetlerimizdeki güvenlik hatalarını bulan kullanıcıların finansal ödül alabileceği Open Bug Bounty programını başlattık.

Ödeme verilerinin korunması

SendPulse yalnızca sertifikalı ödeme sistemleriyle çalışır. Müşteri kredi kartı bilgilerini saklamıyoruz. Tüm veri noktalarınız, SSL veri şifreleme protokolüne göre tüm güvenlik önlemlerine uygun olarak doğrudan seçilen ödeme sistemine gönderilir.

Hizmet kullanılabilirliği

Veritabanı sunucularımız günlük olarak tüm kaynakların tam yedekliliği ile çalışır. Bu yedeklemeler veri kaybını önlemek ve sistem bilgilerini derhal kurtarmak için kullanılır.

SendPulse'a duyduğunuz güveni takdir ediyor ve şirketinizin güvenliğini ve verimliliğini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Güveniniz için teşekkür ederiz!

Bugün SendPulse'ı ücretsiz deneyin