Dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından güvenilir

jooble viessmann puma samsung"/ jackwolfskin

Hareket halindeyken sohbet etmek için SendPulse Chatbots uygulamasını kullanın

email template save html code html

Abonelerinizle her zaman iletişim halinde olun

SendPulse Chatbots uygulaması, Instagram, WhatsApp, Viber, Facebook ve Telegram'daki sohbetler aracılığıyla müşterilerle iletişim kurmaya yönelik sohbet botu hizmetimizin mobil sürümüdür. Hiçbir mesajı kaçırmayın. Yeni açılan sohbetlerle için anlık bildirimleri etkinleştirmeniz yeterli.

email template save html save html

Sohbetleri yönetin

Tek uygulama ile aynı anda birkaç sohbeti destekleyebilir ve farklı mesajlaşma uygulamaları için sohbetlerinizi yönetebilirsiniz. Belirli bir bot seçin ve gerekli sohbeti bulmak için sohbet durumuna göre tümü, açık veya kapalı filtrelerini uygulayın.

dashboard SendPulse chrome extension

Abone verileriyle çalışın

Değişkenlerinizin değerlerini değiştirin ve sohbet botu kitlenizi bölümlere ayırmak için etiketler atayın. Mesaj geçmişini görüntüleyin, abonelerinizle ilgili adları, abonelik tarihleri, profil resimleri gibi bilgileri ve diğer verileri analiz edin. Bu bilgilerle, sohbet botu mesajları için alakalı içerik oluşturabilirsiniz.

email template audience

Sohbet botu istatistiklerini kontrol edin

Her bir sohbet botunuzun performansını değerlendirin - teslim edilen ve açılan mesajların sayısı, insanların bunlarda takip ettiği bağlantıların sayısı.

FAQ

SendPulse Chatbots uygulaması, abonelerinizle her yerden iletişim halinde olmanızı sağlar. Uygulama, sohbet botlarıyla çalışmanızı kolaylaştırır - abonelere hızlı yanıtlar göndermenize, farklı sohbetler arasında geçiş yapmanıza, abone verileriyle çalışmanıza ve genel bot istatistiklerini görüntülemenize yardımcı olur.

Evet, uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sohbet botu mesajları için standart fiyatlandırma planlarının fuygulamada da geçerli olduğunu lütfen unutmayın. Abonelerinize ücretsiz olarak 10.000'e kadar mesaj gönderebilirsiniz. Daha fazla mesaj göndermeyi planlıyorsanız, ücretli bir fiyatlandırma planı seçin.

Uygulamayı ücretsiz olarak yükleyin ve haberci pazarlamanızı bugün geliştirin