Dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından güvenilir

jooble viessmann puma samsung"/ jackwolfskin

İlk temas anından satışı tamamlamaya kadar müşterilerinizle görüşmeleri otomatikleştirin

İşletmeniz için WhatsApp'ı kullanmaya başlayın

icon tool

Kullanıcı etkileşimi
kazanın

Abonelerin, toplu kampanyalara kıyasla botunuzdan tetiklenen mesajları açma olasılığı daha yüksektir.

icon tool

Potansiyel müşterileri
dönüştürün

Değerli içerik göndererek potansiyel müşterileri müşterilere dönüştürün.

icon tool

Müşterilerden geri
bildirim alın

Müşterilerinizin yorumlarını alarak daha iyi bir ürün veya hizmet oluşturun.

icon tool

24/7
destek sağlayın

7/24 destek ve hızlı yanıtlar sağlamak için canlı sohbetler oluşturun.

WhatsApp mesajları oluşturmak ve göndermek için özellikler

Yüksek kaliteli WhatsApp kampanyaları oluşturmanıza ve göndermenize yardımcı olacak araçları kullanın

browser modal modal hide modal hide

Abonelik widgetleri

WhatsApp aracılığıyla ziyaretçilerle bağlantıda kalabilmek için web sitenize bir widget ekleyin. Kişi listenizi büyütmek için mevcut bir abone listesine e-posta veya SMS gönderebilir ve onlardan WhatsApp mesajlarına abone olmalarını isteyebilirsiniz.

Sohbet botları oluşturmak için sürükle ve bırak editörü

Tetikleyiciler oluşturun, otomatik yanıtlar ayarlayın ve sohbet botunuzun konuşma mantığını düzenleyin. Aboneleriniz için otomatik yanıt akışıyla etkili bir satış hunisi oluşturabilirsiniz.
ready-message

Mesaj şablonları

Kullanıcılarla bir görüşmeyi kolaylaştırmak için mesaj şablonlarını kullanın. SendPulse, herhangi bir işletme için WhatsApp yönergelerine göre uygun olan, önceden tasarlanmış mesaj şablonları sağlar. Servisi bağladıktan hemen sonra mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

Abonelerle sohbetler

Sohbetleri ekip üyeleriniz arasında dağıtmak ve aynı anda farklı cihazlardan birkaç sohbeti desteklemek için iş arkadaşlarınızı SendPulse hesabınıza davet edin.
chart1 chart2 chart3

Analizler

Gönderilen, teslim edilen ve açılan mesajların sayısını takip edin. Bu bilgiler, kitlenizin isteklerini karşılamak için mesajlarınızın kopyasını ve gönderilme zamanını değiştirerek kampanyalarınızın sonuçlarını iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

API

SendPulse, bir WhatsApp kanalını CRM'nize, analiz sisteminize veya başka bir projeye entegre edebileceğiniz açık bir API sağlar.

Daha Fazlası API belgeleri

panelsettings arrow bubble

Yapay zekayı sohbet botunuza bağlayın

OpenAI'nin ChatGPT dil modeliyle doğrudan entegrasyon kullanarak botunuz abonelerle insan benzeri bir şekilde iletişim kurabilir.
Daha fazlası
official icon

Resmi WhatsApp Business API, güçlü bir müşteri tabanına sahip olan ve işlerini büyütmeyi amaçlayan şirketler için güvenilir bir çözümdür

Şirketler, müşterileriyle etkileşim kurmak için WhatsApp'ın üç sürümünü kullanabilir: WhatsApp Messenger, WhatsApp Business Uygulaması ve WhatsApp Business API. Başlamadan önce tüm artıları ve eksileri göz önünde bulundurun.

WhatsApp Messenger veya WhatsApp Business Uygulaması

Bilgisayarınızdaki bir web tarayıcısından veya bir mobil uygulama kullanarak müşterilerinizle etkileşimde bulunun

 • Tek bir cihazda bir kullanıcıyı desteklenmektedir

  Her iki sürüm de tek cihazda tek kullanıcı desteklenir. WhatsApp Desktop'u bilgisayarınızda kullanabilir veya WhatsApp Uygulamasını Android veya iOS cihazlarda çalıştırabilirsiniz.

 • Ekip işbirliği mümkün değildir

  Sohbetlere yanıt verme sorumluluklarını farklı ekip üyeleri arasında atayamaz veya bölemezsiniz. Uygulama aynı anda sadece bir cihazda etkinleştirilebilir.

 • Toplu mesaj gönderilemez

  WhatsApp, toplu mesaj gönderen birisini engelleyebilir. Bir mesajı 256 alıcıya kadar aynı anda gönderebilir veya sık sorulan sorulara otomatik yanıtlar ayarlayabilirsiniz.

 • Entegrasyon yok

  WhatsApp'ı CRM sisteminize veya diğer projelere entegre etmeniz mümkün değildir.

SendPulse aracılığıyla WhatsApp Business API ile entegrasyon

Müşterilerinizle SendPulse sohbet robotları aracılığıyla etkileşim kurun

 • Çoklu cihaz desteği

  SendPulse, WhatsApp'a mesaj gönderir ve alır. Ekibinizin tüm üyeleri, farklı cihazlardan WhatsApp ile çalışmak için SendPulse'a erişebilir.

 • Ekip halinde çalışın

  Sohbetlerle çalışmanın sorumluluklarını farklı ekip üyeleri arasında paylaştırın. WhatsApp sohbetleriyle çalışmak için yeni kullanıcıları hesabınıza davet edin.

 • Toplu ve tetiklenen mesajlar

  Kullanıcılarla sohbet başlatmak için mesaj şablonlarını kullanın. Bir mesajı birden çok kullanıcıya aynı anda gönderme konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

 • Çeşitli entegrasyonlar

  WhatsApp'ı, CRM sisteminiz, sohbet hizmetleri ve diğer yazılımlar gibi şirketinizin kullandığı araçlarla entegre edin.

Abone toplamak, sohbet botları oluşturmak ve mesaj göndermek için WhatsApp'ı SendPulse ile bağlayın

official-icon
SendPulse — resmi WhatsApp i̇ş çözümü sağlayıcısı

SendPulse API ile WhatsApp mesajları gönderin

Sorunsuz ve etkili mesajlaşma için WhatsApp Business API'yi SendPulse üzerinden kullanın. SendPulse üzerinden bağlanmak size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır:

icon tool

Yeni başlangıç desteği

WhatsApp Business API'yi kullanmak için önce ticari hesabınızı doğrulamanız gerekir. WhatsApp'a bağlanırken size danışacağımızdan ve yardımcı olacağımızdan emin olun.

icon meta

Resmi bağlantı yöntemi

WhatsApp, yetkisiz yöntemler kullanarak bağlanan kullanıcıları engeller. SendPulse gibi resmi bir kanal üzerinden bağlantı kurmanız, sorunsuz çalışmanızı sağlar. Mesaj içeriğinizi oluştururken kullanıcılardan onlarla iletişim kurmak ve WhatsApp yönergelerini takip etmek için izin almanız yeterlidir.

icon tool

Kurulum ücreti yok

Yalnızca gönderilen mesaj sayısı için ödeme yaparsınız.

icon tool

Çok kanallı iletişim

WhatsApp mesajlarıyla iletişim stratejinizi güçlendirin. SendPulse ile ayrıca WhatsApp, Viber, Facebook Messenger, Instagram ve Telegram'a mesaj gönderebilir ve e-posta, SMS kampanyaları ve web push bildirimleri yoluyla müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz.

screen phone modal hide modal

Akıllı telefonunuzda sohbet botlarını yönetin

Uygulamayı yükleyin ve Instagram, WhatsApp, Facebook, Instagram, Viber ve Telegram sohbet botu abonelerinize hızlı yanıtlar gönderin, abone verileriyle çalışın ve sohbet botu istatistiklerini analiz edin.

WhatsApp mesajları için uygun fiyatlandırma planları

chart1
top text
center text
bottom text

 • Kullanıcı tarafından başlatılan oturumlar

  Bir kullanıcı mesajına yanıt olarak başlatılan konuşmalar. Bir oturumu başlatan ilk mesajınız ücretlidir ve ücreti alıcınızın ülkesine bağlıdır.

 • İşletme tarafından başlatılan oturumlar

  Bir işletme bir kullanıcıya mesaj gönderdiğinde başlayan konuşmalar. Bu mesajlar bir mesaj şablonu gerektirir ve fiyatları alıcınızın ülkesine bağlıdır.

 • Ücretsiz oturumlar

  Hem işletme tarafından hem de kullanıcı tarafından başlatılan ilk 1000 oturum işletmeniz için ücretsizdir.

WhatsApp fiyatlandırması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Fiyatlara git

FAQ

SendPulse'ın ücretli planlarından herhangi biriyle 7 gün boyunca ücretsiz olarak bir WhatsApp Business API hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınız yoksa bir SendPulse hesabı oluşturun ve ücretli bir plan seçin. Daha sonra, Facebook ve WhatsApp'ta bir İşletme hesabı oluşturun ve telefon numaranızı WhatsApp Business API'ye kaydedin. Sadece birkaç dakika içinde WhatsApp Business API'ye ücretsiz olarak nasıl kaydolacağınızı öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

Doğrudan veya resmi bir WhatsApp BSP ile WhatsApp Business API'ye kaydolmak için zaten bir telefon numarası kullandıysanız, başka bir sağlayıcıya geçmek için tekrar kullanamazsınız. Farklı bir numara kullanarak başvurmanız gerekecektir.

WhatsApp'ın politikası, mesaj gönderebileceğiniz alıcıların sayısını sınırlar ve işletmelere üç kademeli mesajlaşma sınırı uygular. Kademe 1, 24 saatlik bir süre içinde 500 benzersiz kullanıcıya mesaj göndermenizi sağlar. WhatsApp mesajlaşma sınırlarının nasıl çalıştığını öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

WhatsApp sohbet botunuz için otomatik bir akış oluşturmak için sürükle ve bırak düzenleyicimizi kullanın. Ayrıca sohbet botu senaryonuzu geliştirebilir, otomatik yanıtlar ve anahtar kelimeler ayarlayabilirsiniz. Öğrenmek için daha fazlasını okuyun WhatsApp sohbet botunuz için otomatik akış nasıl oluşturulur.

Sohbet botunuzu ve alıcılarınızı seçin, mesajınızın içeriğini doldurun ve kampanyanızı ne zaman göndereceğinizi seçin. Kaç mesajın teslim edildiğini ve kaç abonenin sohbet botunuzla etkileşime girdiğini izleyebilirsiniz. WhatsApp'ta toplu mesajlaşma kampanyasının nasıl oluşturulacağına ilişkin adım adım talimatları burada bulabilirsiniz.

Şablon mesajlar, tüm abonelerinize aynı içeriği dağıtmanıza olanak tanır. Ancak, bu şablonları sadece reklam içeriği olmayan işlemsel ve tetikleyici mesajlar için kullanabilirsiniz. "Sohbet botları" bölümündeki "Şablonlar" sekmesine gidin ve yeni bir şablon oluşturmak için Şablon Ekle düğmesini tıklayın. Her şablonun WhatsApp tarafından yönetildiğini unutmayın. Durumu "Gönderildi "den "Onaylandı "ya değiştikten sonra şablonu kullanarak kampanya göndermeye başlayabilirsiniz.

official-icon
SendPulse — resmi WhatsApp i̇ş çözümü sağlayıcısı

WhatsApp Business API'ye bağlanın ve müşterilerinizin yanında olun