Potansiyel müşterilerin tek bir tıklamayla sizinle iletişime geçmesine yardımcı olun

WhatsApp konuşmalarını başlatmak yeni kullanıcılar için rahatsız edici olabilir - bir telefon numarasını kaydetmeleri, bulmaları, bir mesaj yazmaları gerekir... Hazır bir bağlantı bu süreci tek bir tıklamaya indirir ve önceden hazırlanmış bir mesaj kolaylıkla bir konuşma başlatmaya yardımcı olur

icon

Çeşitli iletişim kanallarına bağlantılar

Sosyal medya, web siteleri ve e-postalardan gelen trafiği analiz etmek için önceden hazırlanmış farklı mesajlarla sınırsız sayıda bağlantı oluşturun.

icon

Web siteniz ve çevrimdışı kullanım için kullanışlı QR kodu

Bağlantıların yanı sıra, oluşturucumuz QR kodları da oluşturabilir. Bunları fiziksel reklamlarınıza veya web sitenize ekleyin ve daha fazla potansiyel müşteri çekmek için kalabalık alanlara yerleştirin.

icon

Kayıt gerektirmeyen ücretsiz araç

WhatsApp bağlantı oluşturma kayıt gerektirmez, ancak WhatsApp görüşmelerinizi otomatikleştirmek ve sohbet botları geliştirmek için bir

WhatsApp'taki çevrimiçi varlığınızı geliştirin

Güçlü iletişim araçları kullanın, mesajlaşma kampanyalarınızı otomatikleştirin ve sonuçlarınızı analiz edin

wa link const wa link chain

WhatsApp sohbet botları

WhatsApp'ı kullanarak yeni müşterilerle etkileşim kurun ve müşteri yolculukları boyunca onlara rehberlik edin. Abonelerinize doğru anda sorunsuzca erişebilmek için iletişiminizi otomatikleştirin. Aylık 1.000 ücretsiz oturumun ve SendPulse'ın ChatGPT'si ile entegrasyonun keyfini çıkarın.

wa link segment1 wa link segment2

Kişiselleştirilmiş kampanyalar

SendPulse ile etkili iletişim için gerekli tüm araçları kullanın - sezgisel bir sohbet botu oluşturucu, pazarlama kampanyası otomasyonu, kitle segmentasyonu ve içerik kişiselleştirme.

wa link statistic

Analiz ve izleme

Açılışlar, tıklamalar ve diğer metriklerle ilgili ayrıntılı raporlarla WhatsApp iletişiminizin etkisini en üst düzeye çıkarın. Etkili stratejiler seçin ve başarınızı artırın!

wa link team team1 team2 team3

Ekip çalışması

Görüşmeleri birden fazla cihazda sorunsuz bir şekilde yönetmek için resmi WhatsApp Business API'sinin gücünden yararlanın. Ekip üyeleriniz arasında görev dağılımı yapın ve performanslarını takip edin.

wa link conversion1 wa link conversion2 wa link conversion3 wa link conversion4

Çok kanallı satış hatları

Diğer iletişim kanallarını kullanarak karmaşık bir strateji oluşturun. Instagram, Facebook, Telegram ve Viber'da kitlenizle bağlantıda kalın ve SMS, e-posta ve web push bildirimleri gönderin. Tüm bunlar tek bir platformda mevcuttur - programlama becerileri veya üçüncü taraf uzmanlar gerekmez.

screen phone modal

WhatsApp konuşmalarını akıllı telefonunuzdan yönetin

Uygulamayı yükleyin ve potansiyel ve mevcut müşterilere hızlı yanıtlar gönderin, sohbet botu istatistiklerini analiz edin ve abonelerinizin verilerini yönetin.
official-icon
SendPulse resmi bir WhatsApp İş Çözümü Sağlayıcısıdır

Bir sohbet botu ve toplu kampanyalar kullanarak WhatsApp'ta müşterilerinizle iletişimi otomatikleştirin