Toplu mesajlar ve müşterilerle iletişim

Markanızdan kişiselleştirilmiş kampanyalar göndermek ve kitlenizin ilgisini çekmek için WhatsApp Business API'sini kullanın.

assistant assistant assistant assistant

7/24 WhatsApp müşteri desteği

Müşteriler genellikle fiyatlar, ürün bulunabilirliği ve özellikleri, çalışma saatleri ve teslimat seçenekleri hakkında benzer sorular sorar. Yöneticileriniz daha acil konularla ilgilenirken WhatsApp sohbet botunuz tüm bu soruları yanıtlayabilir.
assistant assistant

Pazarlama kampanyaları ve işlem mesajları

Yeni ürünler, blog makaleleri, promosyon kodları, anketler ve yarışmalar hakkında mesajlar gönderin. Sipariş durumu veya teslimat güncellemelerini zamanında sağlamak ve müşterilerden geri bildirim istemek için tetikleyici mesajlar ayarlamayı da unutmayın.
free communication free communication free communication

24 saatlik bir süre içinde ücretsiz mesajlar

Müşterilerle iletişim kurarken 24 saat kuralına bağlı kalarak mesajlaşma bütçenizin içinde kalın. Son 24 saat içinde size mesaj göndermişlerse aktif abonelere ücretsiz yanıt verebilirsiniz.
users-request users-request

Kullanıcılardan talep alın

Kullanıcılar, örneğin bir restoran rezervasyonu yapmaları, bir klinikten randevu almaları veya bir kursa ya da web seminerine kaydolmaları gerektiğinde size kişisel verilerini gönderebilirler. WhatsApp sohbet botunuz tüm bu bilgileri alıp kaydedebilecek ve hatta daha kişiselleştirilmiş kampanyalar için kullanabilecektir.

SendPulse resmi WhatsApp Business API Sağlayıcınızdır

Telefon numaranızı WhatsApp Business API'sine bağlayın ve sohbetlerinizi yöneticileriniz arasında dağıtarak herhangi bir cihazdaki müşterilerle iletişiminizi yönetin

Kurulum ücreti yok

SendPulse'ın ücretli sohbet botu fiyatlandırma planlarından herhangi biriyle herhangi bir ek hizmet için ödeme yapmak zorunda kalmadan WhatsApp kanalınızı bağlayın. WhatsApp kanal aktivasyon gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiyi fiyatlandırma sayfamızda bulabilirsiniz.

Daha fazlası →

Önceden tasarlanmış şablon mesajlar gönderin

Şablonların yardımıyla sohbeti başlatın. Her şablon WhatsApp tarafından yönetilir ve yalnızca tanıtım amaçlı olmayan içerikler içerebilir. Şablonunuz onaylandığında, hemen gönderebilirsiniz.

Daha fazlası →

Sohbet botu otomasyonu

Müşterilerinizle günün her saati iletişim halinde olun. Bir WhatsApp sohbet botu ile müşterilerin SSS'lerine hızlı bir şekilde yanıt verebilir ve geri bildirim alabilirsiniz, bu da marka sadakatini artırmaya yardımcı olabilir.

Daha fazlası →

Aylık ek ücret yok

Yalnızca bir konuşma başlatmanız gerektiğinde mesajlar için ödeme yapın ve 24 saatlik açık bir pencere içinde abonelerle ücretsiz sohbet edin. SendPulse ile herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Daha fazlası →

Hızlı kurulum ve 7/24 destek

Hesabınızdaki komut istemini takip ederek WhatsApp kanalınızı sadece 5 dakika içinde bağlayın. Herhangi bir sorunuz varsa, müşteri desteğimizle iletişime geçebilirsiniz - 7/24 sizin için buradayız!

Daha fazlası →

Tüm pazarlama kanallarınız tek bir platformda

Müşterilerinizle yalnızca WhatsApp'ta değil, Facebook, Telegram ve VK'da da iletişim halinde olun. SendPulse ile birden fazla sohbet botu kurabilir, e-posta, SMS ve web push kampanyaları gönderebilir ve çok kanallı pazarlamanızı bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Daha fazlası →

WhatsApp API, müşterilerinize ulaşmanın daha iyi bir yoludur - orta veya büyük ölçekli işletmeler için mükemmeldir

WhatsApp Business API'yi standart WhatsApp uygulamasından ve WhatsApp Business'tan daha iyi yapan nedir?

WhatsApp

Standart uygulama daha çok kişisel mesajlar için kullanılıyor ve işlevselliği işletmeler için yeterli değil.

WhatsApp Business

Standart uygulamanın özelliklerine ve küçük işletmeler için ek işlevselliğe sahiptir.

WhatsApp Business API

Bu seçenek, toplu WhatsApp kampanyalarını otomatikleştirmek ve birden fazla çalışanı müşterileriyle iletişim kurmaya davet etmek isteyen şirketler için kullanışlıdır.
Çoklu cihaz desteği
SendPulse Sohbet Botları uygulaması
Ekip Çalışması
Şirket Profili
Analizler
Toplu kampanyalar
Ayda 15.000 mesaja kadar
Otomasyon ve sohbet botları
Çeşitli entegrasyonlar
connect chatbot connect chatbot connect chatbot

WhatsApp sohbet botu nasıl oluşturulur?

Basit ve sezgisel bir şekilde bir WhatsApp kanalı ekleyebilir ve sadece 5 dakika içinde bir sohbet botu kurabilirsiniz.

Bunu yapmak için Facebook ve WhatsApp'ta işletme hesapları oluşturmanız ve telefon numaranızı WhatsApp Business API'sine bağlamanız gerekir.

WhatsApp sohbet botu oluşturma hakkında daha fazlasını okuyun →

Diğer platformlarla entegrasyonlar

api icon

SendPulse API

API'mizi kullanarak sohbet botu mesajlarınızı göndermek ve yönetmek için WhatsApp'a bağlanın.

SendPulse API →

integromat icon

Integromat entegrasyonu

Entegrasyonlar yardımıyla hizmetlerdeki daha fazla bağlantıyla çalışın ve sohbet botundan gelen verileri Google E-Tablolar'da kullanın.

Devamını oku →

FAQ

SendPulse'ın ücretli planlarından herhangi biriyle 7 gün boyunca ücretsiz olarak bir WhatsApp Business API hesabı oluşturabilirsiniz. Hesabınız yoksa bir SendPulse hesabı oluşturun ve ücretli bir plan seçin. Daha sonra, Facebook ve WhatsApp'ta bir İşletme hesabı oluşturun ve telefon numaranızı WhatsApp Business API'ye kaydedin. Sadece birkaç dakika içinde WhatsApp Business API'ye ücretsiz olarak nasıl kaydolacağınızı öğrenmek için daha fazlasını okuyun.

WhatsApp Business API'ye doğrudan veya resmi bir WhatsApp BSP ile kaydolmak için zaten bir telefon numarası kullandıysanız, başka bir sağlayıcıya geçmek için bu numarayı tekrar kullanamazsınız. Farklı bir numara kullanarak başvurmanız gerekecektir.

WhatsApp'ın politikası, mesaj gönderebileceğiniz alıcı sayısını sınırlayarak işletmelere üç kademeli mesajlaşma limiti uygular. Kademe 1, 24 saatlik bir süre içinde 500 tekil kullanıcıya mesaj göndermenizi sağlar. Öğrenmek için daha fazlasını okuyun WhatsApp mesajlaşma limitleri nasıl çalışır?.

WhatsApp sohbet botunuz için otomatik bir akış oluşturmak için sürükle ve bırak düzenleyicimizi kullanın. Ayrıca sohbet botu senaryonuzu geliştirebilir, otomatik yanıtlar ve anahtar kelimeler ayarlayabilirsiniz. Öğrenmek için daha fazlasını okuyun WhatsApp sohbet botunuz için otomatik akış nasıl oluşturulur.

Sohbet botunuzu ve alıcılarınızı seçin, mesajınızın içeriğini doldurun ve kampanyanızı ne zaman göndereceğinizi seçin. Kaç mesajın teslim edildiğini ve kaç abonenin sohbet botunuzla etkileşime girdiğini izleyebilirsiniz. WhatsApp'ta toplu mesajlaşma kampanyasının nasıl oluşturulacağına ilişkin adım adım talimatları burada bulabilirsiniz.

Şablon mesajlar, tüm abonelerinize aynı içeriği dağıtmanıza olanak tanır. Ancak, bu şablonları sadece reklam içeriği olmayan işlemsel ve tetikleyici mesajlar için kullanabilirsiniz. "Sohbet botları" bölümündeki "Şablonlar" sekmesine gidin ve yeni bir şablon oluşturmak için Şablon Ekle düğmesini tıklayın. Her şablonun WhatsApp tarafından yönetildiğini unutmayın. Durumu "Gönderildi "den "Onaylandı "ya değiştikten sonra şablonu kullanarak kampanya göndermeye başlayabilirsiniz.

WhatsApp'a bağlanın ve müşterilerinizin yanında olun