Dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından güvenilir

jooble viessmann puma samsung"/ jackwolfskin
dashboard telegram chat hint variable

Telegram sohbet botu nasıl bağlanır

/newbot komutunu göndererek @BotFather komutunu göndererek /token komutuyla jetonunu alın. Bu kodu kopyalayın ve SendPulse hesabınıza ekleyin.

Artık hazırsınız! Telegram botunuz bağlı. Şimdi otomatik yanıtları ayarlama zamanı.

Görsel sohbet botu mesaj oluşturucu

Bilgi, tavsiye vermek ve hatta ürün ve hizmetleri satmak için Telegram botları oluşturun. Bir konuşma akışı başlatmak için otomatik yanıtlarınızı başlatacak ve gönderecek olan anahtar sözcükleri girin.

Daha fazla bilgi →
panel sending
select variable
mobile phone

Telegram abonelerinize toplu mesajlar gönderin

Mesajınıza metin, resimler, dosyalar ve düğmeler ekleyin. Mesaj hazır olduğunda, belirli bir gün ve saatte gönderilmek üzere zamanlayabilirsiniz. Kampanyanızı gönderdikten sonra istatistiklerini kontrol edin. Sistem gönderilen ve okunan mesaj sayısını ve mesajınızdan açılan bağlantı sayısını gösterir.
screen phone

Ödemeleri kabul edin

Sohbet botunuzun işletmeniz için etkili bir satış kanalı olmasına izin verin. Ödeme sistemlerini sohbet botunuza entegre ederek ve ödeme düğmeleri bunun akışlarına ekleyerek müşterileriniz için sohbet botları aracılığıyla sorunsuz çevrimiçi ödemeleri etkinleştirin.

Daha fazla bilgi →
PayPal
stripe
mercadopago
flutterwave
panelsettings arrow bubble

Yapay zekayı sohbet botunuza bağlayın

OpenAI'nin ChatGPT dil modeliyle doğrudan entegrasyon kullanarak botunuz abonelerle insan benzeri bir şekilde iletişim kurabilir.
Daha fazlası

Kitlenizin segmentasyonu ve yönetilmesi

Listenizin tamamı veya sadece belirli abone grupları için bir sohbet botu kampanyası başlatın. Etiketleri ve değişkenleri içeren segmentasyon özelliğimiz, doğru mesajı doğru kitleye göndermenize yardımcı olacaktır.
segmentation panel
screen phone modal hide modal

Akıllı telefonunuzda sohbet botlarını yönetin

Uygulamayı yükleyin ve Facebook Messenger ve Telegram sohbet botu abonelerinize hızlı yanıtlar gönderin, abone verileriyle çalışın ve sohbet botu istatistiklerini analiz edin.
browser modal modal hide

Aboneli̇k widgetleri̇

Sitenizde Telegram abonelerinin bir listesini oluşturun

Ziyaretçilerinizin sayfadan ayrılmadan botunuza abone olma şansına sahip olmaları için sitenize bir widget yerleştirin. Birden fazla messengerda sohbet botlarınız varsa, hepsi için tek bir abonelik widgeti oluşturabilirsiniz. Bu widget, kullanıcıların tercih ettikleri iletişim kanalını seçmelerine olanak tanır: Facebook veya Telegram.

Daha fazla bilgi →

Neden Telgram botuna i̇htiyacınız var?

icon great audience

Ki̇tleni̇zi̇n katilimini artirin

Telegram, her gün yaklaşık 12 milyar mesaj gönderen 200 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

icon high openability

Yüksek açilma orani

İnsanlar Telegram mesajlarını 80 açılma oranı rekoruyla okuyor.

icon data privacy

Gi̇zli̇li̇k ve veri̇ koruma

Telegram tüm dünyadaki en şifreli ve güvenli messengerlardan biridir.

icon fb mobile

Instagram, WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet botları oluşturun

Instagram, Whatsapp ve Facebook Messenger için mesaj akışlarınızı başlatmak üzere görsel sohbet botu oluşturucumuzu kullanın.

FAQ

Herhangi bir işletme ve pazarlamacı için uzanan bir yardım elidir. Amacı, Telegram aracılığıyla kullanıcıların sorularına esnek yanıtlar vermektir. Sohbet botunuz ne kadar fazla taleple ilgilenirse, konuşmanız o kadar canlı ve etkili olur.

Sıradan görevleri otomatikleştirmenize, müşterileriniz hakkında veri toplamanıza ve çevrimiçi varlığınızı arttırmanıza yardımcı olur. Müşteriler genellikle mesai saatleri dışında yardımınıza ihtiyaç duyarlar, bu da bir sohbet botunun sıkıntı veren işlerin bir kısmını yapmak için devreye girdiği zamandır. SSS'lere cevap verebilir, sipariş verme konusunda müşterilere yardımcı olabilir ve hatta bir doktorla toplantı düzenleyebilir. Bunun ötesinde, uykuya, tatile veya maaşa ihtiyaç duymaz.

Kullanıcılarınızın botunuza sorabileceği soruların bir listesini oluşturmanız gerekir. Ne kadar çok komut ayarlarsanız, botunuz o kadar akıllı olur. Bir kullanıcı sohbet botunuzla etkileşime girdikten sonra, ayarladığınız başlatıcılara ve anahtar sözcüklere göre önceden tanımlanmış bir senaryoya uyarak onlarla iletişim kurar.

@BotFather ile bir bot oluşturun, token değerini kopyalayın ve bunu SendPulse hesabınıza girin.

Sitenize bir abonelik widgeti yerleştirebilir, Telegram sohbet botunuza doğrudan bir bağlantı ekleyebilir veya sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Sohbet botunuzu oluşturmak için 200 $'dan başlayan fiyatlarla bir geliştirici kiralayabilirsiniz, ancak "zekasının" bunu oluşturmak için toplam fiyatı ve gereken zamanı etkilediğini unutmayın. SendPulse ile herhangi bir teknik arka plan olmadan ve ücretsiz bir şekilde Telegram botu oluşturabilirsiniz.

Sınırsız sayıda aboneye aylık 10.000'e kadar ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz. Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Aylık 9,85 $'dan başlayan fiyatlarla ücretli bir plan seçin.

İstediğiniz herhangi bir şekilde. E-posta alıcılarınızı, yeni fırsatlar hakkında ilk bilenler olmak için Telegram sohbet botunuza abone olmaya teşvik edin. Bir messenger aracılığıyla müşterinizle iletişim kurarken, bir takip numarası veya rezervasyon bilgileri göndermek için telefon numaralarını bildirmelerini isteyin. Konferansta konuşmacıysanız, müşterilerinizin markanızla kolayca iletişim kurabilmesi için sohbet botunuzun adını görüntüleyin. SendPulse ile Telegram, e-posta, SMS, web push bildirimleri ve Facebook messengerı kullanarak kitlenizle iletişim kurabilirsiniz.

Ücretsiz bir Telegram sohbet botu oluşturun!

SendPulse ile sınırsız sayıda aboneye aylık 10.000'e kadar ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz