Dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından güvenilir

jooble viessmann puma samsung"/ jackwolfskin
Viber devices

Viber nedir?

Viber ile, her tür mesajı gönderebilir ve diğer Viber kullanıcılarına ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilirsiniz! Sesli ve görüntülü görüşme yapabilir, video veya sesli mesaj gönderebilir, çıkartmalar ve GIF'ler kullanabilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz.
www.viber.com

Medya dosyası ekle

SendPulse'deki yeni bir özellik, resimler, düğmeler ve metinlerle Viber'deki kullanıcılara mesajlar göndermenizi sağlar.

SMS'den daha iyi

Mesajdaki karakter sayısı, standart bir SMS mesajından altı kat daha fazla olabilir.

Görsel algı

Tek başına metin alıcılarda ilgiyi çok artırmaz. Metni ürününüzü veya hizmetinizi gösterecek tematik bir resimle tamamlayın ve ayrıca "Daha fazla öğrenin", "Satın Alın", "İzleyin" gibi bir harekete geçirici mesaj düğmesi yerleştirin.

Mesajlar aşağıdakileri içerebilir:

Image

Resimler + metin + düğmeler

Image

Yalnız resimler

Metin + düğmeler

Yalnız metin

Mesajları yönet

Zamanlayıcı

Mesajı, oluşturma zamanında gönderin veya zamanlayıcı kullanarak daha sonraki bir zamana erteleyin. Planlanan mesajlar müdahaleniz olmadan otomatik olarak gönderilecektir.

Scheduler
Calend
Lifetime
Stopwatch
Varsayılanolarak 24 saat
Parameters
Manuallyfrom 1 min to 24 hours

Mesaj ömrü

The period during which the service will attempt to deliver a message is called the "message lifetime." It can be set in case the recipient was unavailable at the time of sending.

Lifetime

SMS'i okunmamış mesajlara tekrar gönderme

Viber'e gönderilen mesajın mesaj ömrü dolduysa, mesajınız SMS yoluyla kullanıcılara teslim edilebilir. Bunu yapmak için, "SMS ile okunmamışlara tekrar gönder" işlevini etkinleştirin.

iPhone

Viber mesajlarının avantajları

icon

1000 karakter

Şu andan itibaren karakter uzunluğuyla sınırlı kalmayacaksınız. Bir SMS mesajında olduğu gibi 140 karaktere nasıl mesaj yerleştireceğinizi düşünmeniz gerekmez.

icon

Kolay ayarlar

Viber'e mesaj göndermeye başlamak için, gönderenin adını kaydedin.

icon

Mükemmel fiyat

SMS mesajları göndermekten birkaç kat daha ucuzdur. Ödeme yalnızca iletilen iletiler için alınır.

Viber mesajları gönder

Viber mesajlarını göndermek için minimum aylık ödeme, yerel para biriminizde 220 € 'dur. Diğer para birimlerindeki fiyat, döviz kuru dalgalanmalarının bir sonucu olarak değişebilir. ?