Dünya çapında binlerce pazarlamacı tarafından güvenilir

jooble viessmann puma samsung"/ jackwolfskin

Çok yönlü bir platform - her alandan ve kalibreden profesyoneller için kullanışlı

SendPulse'ı kullanarak işinizi bağımsız olarak büyütün, istediğiniz büyüklükte bir ekibi yönetin veya markanız için çevrimiçi bir isim yapın

Satış yöneticileri

Satış yöneticileri

Ücretsiz CRM sistemimiz, satış ve iletişim kanallarınızı yönetmenizi sağlayarak işinizin merkezi olabilir. Potansiyel müşterileri otomatik olarak satış kanalınıza taşıyın, anlaşmaları yönetin ve ihtiyacınız olan tüm müşteri verilerine anında ulaşın.
e-Öğrenim işletmeleri

e-Öğrenim işletmeleri

Kurslarınızı geliştirin ve satın ya da uzmanların kişisel markalarını tanıtın. SendPulse ile tek bir platformda öğretebilir, pazarlayabilir ve satış yapabilirsiniz.
Sektör uzmanları ve işletme sahipleri

Sektör uzmanları ve işletme sahipleri

Dışarıdan profesyoneller tutmadan markanızı haritaya yerleştirin. Pazarlama görevlerinizi daha hızlı tamamlamak için sürükle ve bırak editörlerimizden ve önceden hazırlanmış şablonlarımızdan yararlanın.
Pazarlamacılar

Pazarlamacılar

Tüm pazarlama girişimlerinizi tek bir platformda gerçekleştirin ve müşterilerle iletişiminizi birden fazla kanal üzerinden yöneterek dönüşüm oranlarınızı ve yatırım getirinizi artırın. Entegrasyon gerekmez - araçlar zaten birbirine bağlıdır.

Tüm iletişim kanallarını uygulayın ve potansiyel müşterileri otomatik olarak satış kanalınıza taşıyın

Olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sağlamak ve satışları artırmak için hepsi bir arada platformumuzu kullanın. Şunları yapabilirsiniz:

Kişiselleştirilmiş teklifleri müşterinin tercih ettiği iletişim kanalı üzerinden tam zamanında otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Farklı araçlar veya hesaplar arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan müşterilerinizle iletişim halinde kalmak için sohbet botlarını veya canlı sohbeti kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş satış kanalları oluşturabilir ve dönüşüm oranlarını artırmak için anlaşma ve iletişim geçmişinizi izleyebilirsiniz.
Ücretsiz entegrasyonlarla zaman kazanın Ücretsiz entegrasyonlarla zaman kazanın opencart woo ziper is

Ücretsiz entegrasyonlarla zaman kazanın

Yazılım kaosuna elveda deyin - tüm araçlar zaten birbiriyle entegre.

Örneğin, CRM sistemimiz, sohbet botu oluşturucumuz ve toplu e-posta hizmetimiz yerleşik entegrasyonlara sahip olduğundan, müşterilerinizle doğrudan CRM iletişim kartlarından iletişim kurabilirsiniz.

Ekibinizin iş birliğini ve verimliliğini artırın team team team

Ekibinizin iş birliğini ve verimliliğini artırın

İş akışlarını yönetmek ve kampanyaların veya anlaşmaların etkinliğini izlemek için iş arkadaşlarınızı CRM sisteminize davet edin.

Hedef kitlenizi segmentlere ayırın ve müşterilerinizle iletişiminizi kişiselleştirin Hedef kitlenizi segmentlere ayırın ve müşterilerinizle iletişiminizi kişiselleştirin

Hedef kitlenizi segmentlere ayırın ve müşterilerinizle iletişiminizi kişiselleştirin

Müşterilerin mevcut satış kanalı aşamasını ve ad, sipariş geçmişi gibi kişisel verilerini dikkate alarak iyi hazırlanmış promosyon ve işlem kampanyalarıyla müşteri sadakatini teşvik edin.
Güçlü yerleşik araçlarla pazarlama performansınızı izleyin ve analiz edin Güçlü yerleşik araçlarla pazarlama performansınızı izleyin ve analiz edin Güçlü yerleşik araçlarla pazarlama performansınızı izleyin ve analiz edin

Güçlü yerleşik araçlarla pazarlama performansınızı izleyin ve analiz edin

Kullanıcıların belirli öğelerle nasıl etkileşime girdiğini keşfedin, kitlenizi analiz edin ve ayrıntılı raporları görüntüleyin. Çok sayıda bilgiye erişim sayesinde olası hataları hızla tespit edebilir ve pazarlama çalışmalarınızın etkinliğini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Tüm iletişim kanallarınızı ve satış kanallarınızı etkin bir şekilde yönetin

Kullanıcı dostu pazarlama otomasyon platformumuz ile müşteri etkileşiminizi ve dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarın